Kostium Dziecięcy Szlachcic

SKU
W361
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym, bogato urodzonym szlachcicem. Rządź ziemiami oddanymi Ci na własność przez króla. Urządzaj wystawne uczty i bale, na których wszyscy wystąpią w długich surdutach ze złota nicią, a damy w pięknych, bogato zdobionych sukniach. Każdy na głowę włoży perukę, i będzie prowadził żywiołowe rozmowy.

Zostań prawdziwym, bogato urodzonym szlachcicem. Rządź ziemiami oddanymi Ci na własność przez króla. Urządzaj wystawne uczty i bale, na których wszyscy wystąpią w długich surdutach ze złota nicią, a damy w pięknych, bogato zdobionych sukniach. Każdy na głowę włoży perukę, i będzie prowadził żywiołowe rozmowy. Spraw by w każdym kryształowym kieliszku znalazł się drogocenny trunek, złota zastawa ozdobiła stół, a wykwintne potrawy podbiły podniebienia wszystkich. Na wielkiej balowej sali, na której unoszą się zapachy najdroższych perfum wypraw prawdziwy szlachecki bal. W tym kostiumie pokażesz swoją pozycję w towarzystwie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Szlachcic
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!