Kostium Dziecięcy Szlachcic

SKU
W361
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań prawdziwym, bogato urodzonym szlachcicem. Rządź ziemiami oddanymi Ci na własność przez króla. Urządzaj wystawne uczty i bale, na których wszyscy wystąpią w długich surdutach ze złota nicią, a damy w pięknych, bogato zdobionych sukniach. Każdy na głowę włoży perukę, i będzie prowadził żywiołowe rozmowy.

Zostań prawdziwym, bogato urodzonym szlachcicem. Rządź ziemiami oddanymi Ci na własność przez króla. Urządzaj wystawne uczty i bale, na których wszyscy wystąpią w długich surdutach ze złota nicią, a damy w pięknych, bogato zdobionych sukniach. Każdy na głowę włoży perukę, i będzie prowadził żywiołowe rozmowy. Spraw by w każdym kryształowym kieliszku znalazł się drogocenny trunek, złota zastawa ozdobiła stół, a wykwintne potrawy podbiły podniebienia wszystkich. Na wielkiej balowej sali, na której unoszą się zapachy najdroższych perfum wypraw prawdziwy szlachecki bal. W tym kostiumie pokażesz swoją pozycję w towarzystwie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Szlachcic
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!