Kostium Dziecięcy Szkielet Zombie 2

SKU
W595
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

To przebranie nada się idealnie na każdą zabawę Halloweenową. Wyjdź ze swojej krypty, otrzep kurz i urządź ze znajomymi szkieletami i wampirami najlepszą cmentarną imprezę. Potem możecie chodzić od domu do domu i zbierać cukierki, bo przecież w tę noc nikt was nie rozpozna.

To przebranie nada się idealnie na każdą zabawę Halloweenową. Wyjdź ze swojej krypty, otrzep kurz i urządź ze znajomymi szkieletami i wampirami najlepszą cmentarną imprezę. Potem możecie chodzić od domu do domu i zbierać cukierki, bo przecież w tę noc nikt was nie rozpozna. Spraw by na Twój widok małe dzieci miały dożywotnio koszmary, a dorośli ocierali się o zawał. Jako że jesteś zombie poszukaj soczystego mózgu, który możesz zjeść by zregenerować siły na długą zabawę w gronie swoich nieumartych znajomych

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Szkielet Zombie 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!