Kostium Szeryf Dziki Zachód

SKU
W410
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań znanym i cenionym szeryfem. Niech blask twojej złotej gwiazdy odstrasza złodziei, a w bandytach wywołuje strach. Powstrzymaj rabusiów dyliżansów, którzy terroryzują okolicę, a wieczorem udaj się do Saloonu na szklankę whiskey. Zasiądź w bujanym fotelu i patrz jak dzięki tobie miasteczko wolne jest od przestępczości i Indian.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań znanym i cenionym szeryfem. Niech blask twojej złotej gwiazdy odstrasza złodziei, a w bandytach wywołuje strach. Powstrzymaj rabusiów dyliżansów, którzy terroryzują okolicę, a wieczorem udaj się do Saloonu na szklankę whiskey. Zasiądź w bujanym fotelu i patrz jak dzięki tobie miasteczko wolne jest od przestępczości i Indian. Stań się prawdziwym szeryfem z Dzikiego Zachodu. Weź do ręki strzelbę i udaremnij napad na dyliżans. Uspokój kłótnie i bijatyki w saloonie. A pilnując w wiezieniu więźniów poleruj swoje ostrogi i srebrną gwiazdę, która z dumą nosisz każdego dnia na piersi. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Szeryf Dziki Zachód
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!