Kostium Szeryf

SKU
W411
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym szeryfem z dzikiego zachodu. Pilnuj, aby żaden dyliżans nie został napadnięty, żeby w saloonie kowboje nie urządzali bijatyk i aby w miasteczku nie pojawili się żadni dzicy Indianie i nieprzyjaciele. Wsiadaj na konia i patroluj spalone słońcem, pustynne okolice.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań prawdziwym szeryfem  z dzikiego zachodu. Pilnuj, aby żaden dyliżans nie został napadnięty, żeby w saloonie kowboje nie urządzali bijatyk i aby w miasteczku nie pojawili się żadni dzicy Indianie i nieprzyjaciele. Wsiadaj na konia i patroluj spalone słońcem, pustynne okolice. Pilnuj porządku w mieście i ścigaj złoczyńców za pomocą listów gończych. Niech ich głowy przywiozą prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Miej kontrolę nad każdą transakcją odbywaną się w Twoim mieście, a z pewnością unikniesz szemranych interesów. Doskonały strój na imprezę rodem z dzikiego zachodu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Szeryf
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!