Kostium Szeryf

SKU
W411
Ocena:
80%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań prawdziwym szeryfem z dzikiego zachodu. Pilnuj, aby żaden dyliżans nie został napadnięty, żeby w saloonie kowboje nie urządzali bijatyk i aby w miasteczku nie pojawili się żadni dzicy Indianie i nieprzyjaciele. Wsiadaj na konia i patroluj spalone słońcem, pustynne okolice.

Zostań prawdziwym szeryfem  z dzikiego zachodu. Pilnuj, aby żaden dyliżans nie został napadnięty, żeby w saloonie kowboje nie urządzali bijatyk i aby w miasteczku nie pojawili się żadni dzicy Indianie i nieprzyjaciele. Wsiadaj na konia i patroluj spalone słońcem, pustynne okolice. Pilnuj porządku w mieście i ścigaj złoczyńców za pomocą listów gończych. Niech ich głowy przywiozą prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Miej kontrolę nad każdą transakcją odbywaną się w Twoim mieście, a z pewnością unikniesz szemranych interesów. Doskonały strój na imprezę rodem z dzikiego zachodu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Szeryf
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!