Kostium Szejk

SKU
W1142
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Jak przystało na prawdziwego bogacza trwoń pieniądze, pław się w luksusach i podróżuj własnym samolotem w dalekie podróże. Niech każdy Ci zazdrości Twojego naftowego biznesu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jak przystało na prawdziwego bogacza trwoń pieniądze, pław się w luksusach i podróżuj własnym samolotem w dalekie podróże. Niech każdy Ci zazdrości Twojego naftowego biznesu. Codziennie podróżuj do biura na dwugarbnym wielbłądzie, a wieczorami powracaj do swojej rezydencji pełnej przepychu i pięknych niewiast. W Twoich bogato zdobionych komnatach nigdy nie zabraknie wina i świezych owoców, które uświetnią każdą ucztę. Ten kostium pozwoli wczuć Ci się w rolę na imprezie w tematyce narodów świata.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!