Kostium Dziecięcy Księżniczka Arielka

SKU
W229
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tej uroczej sukience zostaniesz prawdziwą, rudowłosą syrenką Ariel rodem z bajek Disney. W tym uroczym przebraniu możesz zaprzyjaźnić się z rakiem i rybką i razem rozrabiać w pałacu twojego ojca Neptuna.

W tej uroczej sukience zostaniesz prawdziwą, rudowłosą syrenką Ariel rodem z bajek Disney. W tym uroczym przebraniu możesz zaprzyjaźnić się z rakiem i rybką i razem rozrabiać w pałacu twojego ojca Neptuna. A potem wymienisz głos na nogi i poznasz prawdziwego księcia z bajki. Słuchaj rad swojego ojca i unikaj Urszuli oraz jej groźnych elektrycznych węgorzy, a z pewnością Tobie i Twoim przyjaciołom nie przydarzy się krzywda. Większość czasu spędzaj siedząc na skale, śpiewając i rozczesując swoje cudowne włosy. Rozkochaj w sobie przystojnego księcia, a może pewnego dnia spędzisz z nim romantyczne chwile na lądzie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Arielka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!