Kostium Dziecięcy Syrenka Arielka

SKU
W229
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

W tej uroczej sukience zostaniesz prawdziwą, rudowłosą syrenką Ariel rodem z bajek Disney. W tym uroczym przebraniu możesz zaprzyjaźnić się z rakiem i rybką i razem rozrabiać w pałacu twojego ojca Neptuna.

W tej uroczej sukience zostaniesz prawdziwą, rudowłosą syrenką Ariel rodem z bajek Disney. W tym uroczym przebraniu możesz zaprzyjaźnić się z rakiem i rybką i razem rozrabiać w pałacu twojego ojca Neptuna. A potem wymienisz głos na nogi i poznasz prawdziwego księcia z bajki. Słuchaj rad swojego ojca i unikaj Urszuli oraz jej groźnych elektrycznych węgorzy, a z pewnością Tobie i Twoim przyjaciołom nie przydarzy się krzywda. Większość czasu spędzaj siedząc na skale, śpiewając i rozczesując swoje cudowne włosy. Rozkochaj w sobie przystojnego księcia, a może pewnego dnia spędzisz z nim romantyczne chwile na lądzie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Syrenka Arielka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!