Kostium Syrenka Deluxe

SKU
W1219
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
120,00 zł
3 doby

Zwiedzaj najciemniejsze zakamarki mórz i oceanów, a o pomoc poproś samego potężnego Posejdona. Zaprzyjaźnij się z morskimi zwierzętami i razem wyruszcie w podróż pełną przygód.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zwiedzaj najciemniejsze zakamarki mórz i oceanów, a o pomoc poproś samego potężnego Posejdona. Zaprzyjaźnij się z morskimi zwierzętami i razem wyruszcie w podróż pełną przygód. Wciel się w rolę piękności oceanu i swym śpiewem kuś rybaków i żeglarzy. Zaprzyjaźnij się z krabem Sebastianem i rybką Florkiem. Uważaj na rekiny i pamiętaj, żeby uratować księcia. Spróbuj odnaleźć się w ludzkim świecie i nie pomyl widelca z grzebieniem. W tym kostiumie podbijesz każdą imprezę w morskim klimacie. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Syrenka Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!