Kostium Święty Mikołaj Economic

SKU
W290
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się chodź na jedną noc w Świętego Mikołaja i spraw wszystkim dzieciom radość. Wraz z Rudolfem przemierzaj na saniach cały świat, aby rozwieźć prezenty przygotowane przez elfy w Lapońskiej fabryce.

Kostium dla nieco uboższego portfela. Przeistocz się chodź na jedną noc w Świętego Mikołaja i spraw wszystkim dzieciom radość. Wraz z Rudolfem przemierzaj na saniach cały świat, aby rozwieźć prezenty przygotowane przez elfy w Lapońskiej fabryce. W magicznych, latających saniach pełnych ręcznie robionych prezentów wyrusz w cudowną podróż do najdalszych zakątków świata by nagrodzić najgrzeczniejsze dzieci. W tym przebraniu z pewnością wywołasz uśmiech na każdej dziecięcej twarzy i uwierzysz w cudowny mikołajkowy czas.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Święty Mikołaj Economic
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!