Kostium Święty Mikołaj Economic

SKU
W290
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się chodź na jedną noc w Świętego Mikołaja i spraw wszystkim dzieciom radość. Wraz z Rudolfem przemierzaj na saniach cały świat, aby rozwieźć prezenty przygotowane przez elfy w Lapońskiej fabryce.

Kostium dla nieco uboższego portfela. Przeistocz się chodź na jedną noc w Świętego Mikołaja i spraw wszystkim dzieciom radość. Wraz z Rudolfem przemierzaj na saniach cały świat, aby rozwieźć prezenty przygotowane przez elfy w Lapońskiej fabryce. W magicznych, latających saniach pełnych ręcznie robionych prezentów wyrusz w cudowną podróż do najdalszych zakątków świata by nagrodzić najgrzeczniejsze dzieci. W tym przebraniu z pewnością wywołasz uśmiech na każdej dziecięcej twarzy i uwierzysz w cudowny mikołajkowy czas.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Święty Mikołaj Economic
Twoja ocena