Kostium Święty Mikołaj Economic

SKU
W290
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się chodź na jedną noc w Świętego Mikołaja i spraw wszystkim dzieciom radość. Wraz z Rudolfem przemierzaj na saniach cały świat, aby rozwieźć prezenty przygotowane przez elfy w Lapońskiej fabryce.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Kostium dla nieco uboższego portfela. Przeistocz się chodź na jedną noc w Świętego Mikołaja i spraw wszystkim dzieciom radość. Wraz z Rudolfem przemierzaj na saniach cały świat, aby rozwieźć prezenty przygotowane przez elfy w Lapońskiej fabryce. W magicznych, latających saniach pełnych ręcznie robionych prezentów wyrusz w cudowną podróż do najdalszych zakątków świata by nagrodzić najgrzeczniejsze dzieci. W tym przebraniu z pewnością wywołasz uśmiech na każdej dziecięcej twarzy i uwierzysz w cudowny mikołajkowy czas.