Kostium Święty Mikołaj Deluxe

SKU
W289
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Przeistocz się w ukochanego przez wszystkie dzieci Świętego Mikołaja. Weź w rękę dzwonek i ogłaszaj swoje nadejście. Wyjmij z sań worek i rozdawaj dzieciom najwspanialsze, wymarzone prezenty.

Przeistocz się w ukochanego przez wszystkie dzieci Świętego Mikołaja. Weź w rękę dzwonek i ogłaszaj swoje nadejście. Wyjmij z sań worek i rozdawaj dzieciom najwspanialsze, wymarzone prezenty. Potem wraz z elfami i Panią Mikołajową wypoczywajcie przed przyszłymi świętami. Pokażcie, że w Laponii też można urządzić super imprezę. Wraz z elfami ciężko pracuj cały rok, by każde grzeczne dziecko dostało dokładnie taką zabawkę, o jakiej wspomniało w liście do Ciebie. Uszykuj zaprzęg reniferów i wyrusz w daleką pełną przygód drogę. Nie zapomnij zabrać ze sobą listy grzecznych dzieci. Przebranie bez którego mikołajki mogły by się nie odbyć  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Święty Mikołaj Deluxe
Twoja ocena