Kostium Święty Mikołaj Deluxe

SKU
W289
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Przeistocz się w ukochanego przez wszystkie dzieci Świętego Mikołaja. Weź w rękę dzwonek i ogłaszaj swoje nadejście. Wyjmij z sań worek i rozdawaj dzieciom najwspanialsze, wymarzone prezenty.

Przeistocz się w ukochanego przez wszystkie dzieci Świętego Mikołaja. Weź w rękę dzwonek i ogłaszaj swoje nadejście. Wyjmij z sań worek i rozdawaj dzieciom najwspanialsze, wymarzone prezenty. Potem wraz z elfami i Panią Mikołajową wypoczywajcie przed przyszłymi świętami. Pokażcie, że w Laponii też można urządzić super imprezę. Wraz z elfami ciężko pracuj cały rok, by każde grzeczne dziecko dostało dokładnie taką zabawkę, o jakiej wspomniało w liście do Ciebie. Uszykuj zaprzęg reniferów i wyrusz w daleką pełną przygód drogę. Nie zapomnij zabrać ze sobą listy grzecznych dzieci. Przebranie bez którego mikołajki mogły by się nie odbyć  

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Święty Mikołaj Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!