Kostium Święty Mikołaj Deluxe

SKU
W289
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Przeistocz się w ukochanego przez wszystkie dzieci Świętego Mikołaja. Weź w rękę dzwonek i ogłaszaj swoje nadejście. Wyjmij z sań worek i rozdawaj dzieciom najwspanialsze, wymarzone prezenty.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przeistocz się w ukochanego przez wszystkie dzieci Świętego Mikołaja. Weź w rękę dzwonek i ogłaszaj swoje nadejście. Wyjmij z sań worek i rozdawaj dzieciom najwspanialsze, wymarzone prezenty. Potem wraz z elfami i Panią Mikołajową wypoczywajcie przed przyszłymi świętami. Pokażcie, że w Laponii też można urządzić super imprezę. Wraz z elfami ciężko pracuj cały rok, by każde grzeczne dziecko dostało dokładnie taką zabawkę, o jakiej wspomniało w liście do Ciebie. Uszykuj zaprzęg reniferów i wyrusz w daleką pełną przygód drogę. Nie zapomnij zabrać ze sobą listy grzecznych dzieci. Przebranie bez którego mikołajki mogły by się nie odbyć