Kostium Super Trooper Czerwony

SKU
W84
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Uroczy, czerwono-biały strój rodem z koncertów zespołu Abba. Stań się ikoną lat 70. Nagraj wraz z zespołem wielkie hity, które przez lata będą królowały na parkietach na całym świecie.

Uroczy, czerwono-biały strój rodem z koncertów zespołu Abba. Stań się ikoną lat 70. Nagraj wraz z zespołem wielkie hity, które przez lata będą królowały na parkietach na całym świecie. Swoje ubrania inspirujcie krajem kwitnącej wiśni, aby być jeszcze bardziej rzadkim, niespotykanym i rozchwytywanym artystom. W tym stroju zostaniesz członkiem legendarnego zespołu Abba. Spraw by wszyscy goście śpiewali wraz z Tobą piosenki na całe gardło, a klub huczał od nadmiaru decybeli wydobywających się z Twojego gardła. Rozpal publiczność do czerwoności i udowodni, że jesteś prawdziwą królową każdej imprezy. Kostium idealnie pasujący na bal w klimacie gwiazd estrady

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Super Trooper Czerwony
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!