Kostium Super Trooper Czerwony

SKU
W84

Uroczy, czerwono-biały strój rodem z koncertów zespołu Abba. Stań się ikoną lat 70. Nagraj wraz z zespołem wielkie hity, które przez lata będą królowały na parkietach na całym świecie.

Uroczy, czerwono-biały strój rodem z koncertów zespołu Abba. Stań się ikoną lat 70. Nagraj wraz z zespołem wielkie hity, które przez lata będą królowały na parkietach na całym świecie. Swoje ubrania inspirujcie krajem kwitnącej wiśni, aby być jeszcze bardziej rzadkim, niespotykanym i rozchwytywanym artystom. W tym stroju zostaniesz członkiem legendarnego zespołu Abba. Spraw by wszyscy goście śpiewali wraz z Tobą piosenki na całe gardło, a klub huczał od nadmiaru decybeli wydobywających się z Twojego gardła. Rozpal publiczność do czerwoności i udowodni, że jesteś prawdziwą królową każdej imprezy. Kostium idealnie pasujący na bal w klimacie gwiazd estrady

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Super Trooper Czerwony
Twoja ocena