Kostium Strażak Odważny

SKU
W1183
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Poczuj się jak prawdziwy strażak i ugaś swoje imprezowe pragnienie. Uratuj kilka kobiet z opresji, a przestraszone kotki zdejmij z drzewa.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Poczuj się jak prawdziwy strażak i ugaś swoje imprezowe pragnienie. Uratuj kilka kobiet z opresji, a przestraszone kotki zdejmij z drzewa.  W tym stroju poczujesz się jak prawdziwy twardziel, walczący z niebezpiecznymi pożarami. Załóż hełm i ratuj życia. Po służbie, nadal w mundurze, wybierz się na szaloną imprezę. Pamiętaj- za mundurem panny sznurem! Kto wie? Może gorąca atmosfera balangi wywoła pożar, który ugasisz i staniesz się bohaterem. Żadna impreza w stylu służb mundurowych, nie może się odbyć bez Ciebie w tym stroju.