Kostium Strażak Odważny

SKU
W1183
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Poczuj się jak prawdziwy strażak i ugaś swoje imprezowe pragnienie. Uratuj kilka kobiet z opresji, a przestraszone kotki zdejmij z drzewa.

Poczuj się jak prawdziwy strażak i ugaś swoje imprezowe pragnienie. Uratuj kilka kobiet z opresji, a przestraszone kotki zdejmij z drzewa.  W tym stroju poczujesz się jak prawdziwy twardziel, walczący z niebezpiecznymi pożarami. Załóż hełm i ratuj życia. Po służbie, nadal w mundurze, wybierz się na szaloną imprezę. Pamiętaj- za mundurem panny sznurem! Kto wie? Może gorąca atmosfera balangi wywoła pożar, który ugasisz i staniesz się bohaterem. Żadna impreza w stylu służb mundurowych, nie może się odbyć bez Ciebie w tym stroju. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Strażak Odważny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!