Kostium Steampunk Lady

SKU
W359
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wyruszaj na podbój czasu i przestrzeni. Nie ważne czy osiedlisz się w Wiktoriańskim zamku, czy we współczesnym domku na prerii. Ważne, że podróże w czasie umożliwią Ci poznanie świata i sławnych ludzi, którzy już dawno odeszli. Znajdź swojego podróżnika w czasie i razem zagubcie się w rzeczywistości.

Wyruszaj na podbój czasu i przestrzeni. Nie ważne czy osiedlisz się w Wiktoriańskim zamku, czy we współczesnym domku na prerii. Ważne, że podróże w czasie umożliwią Ci poznanie świata i sławnych ludzi, którzy już dawno odeszli. Znajdź swojego podróżnika w czasie i razem zagubcie się w rzeczywistości.  Przemierzaj różne wymiary w poszukiwaniu historycznych faktów, o których nikt nie napisał w książkach. Zmieniaj bieg historii i spraw by wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Doskonałe przebranie by wprawić w zachwyt wszystkich gości na historycznej imprezie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Steampunk Lady
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!