Kostium Steampunk Lady

SKU
W359
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wyruszaj na podbój czasu i przestrzeni. Nie ważne czy osiedlisz się w Wiktoriańskim zamku, czy we współczesnym domku na prerii. Ważne, że podróże w czasie umożliwią Ci poznanie świata i sławnych ludzi, którzy już dawno odeszli. Znajdź swojego podróżnika w czasie i razem zagubcie się w rzeczywistości.

Wyruszaj na podbój czasu i przestrzeni. Nie ważne czy osiedlisz się w Wiktoriańskim zamku, czy we współczesnym domku na prerii. Ważne, że podróże w czasie umożliwią Ci poznanie świata i sławnych ludzi, którzy już dawno odeszli. Znajdź swojego podróżnika w czasie i razem zagubcie się w rzeczywistości.  Przemierzaj różne wymiary w poszukiwaniu historycznych faktów, o których nikt nie napisał w książkach. Zmieniaj bieg historii i spraw by wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Doskonałe przebranie by wprawić w zachwyt wszystkich gości na historycznej imprezie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Steampunk Lady
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!