Kostium Steampunk Gentelman

SKU
W358
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Jak prawdziwy gentelman możesz nie tylko zawładnąć sercami dam za czasów Wiktoriańskich, ale również współczesnych kobiet. W tym przebraniu odpowiednio poczujesz się na każdej imprezie i w każdym czasie, bo tylko twoja wyobraźnia może Cię ograniczyć. Od dziś czas nie ma żadnego znaczenia.

Jak prawdziwy gentelman możesz nie tylko zawładnąć sercami dam za czasów Wiktoriańskich, ale również współczesnych kobiet. W tym przebraniu odpowiednio poczujesz się na każdej imprezie i w każdym czasie, bo tylko twoja wyobraźnia może Cię ograniczyć. Od dziś czas nie ma żadnego znaczenia. Wpraw w zachwyt fanów historii oraz wszystkie kobiety uwielbiające przebrania z dawnych lat. Niczym prawdziwy gentelman odnoś się z szacunkiem do dam, a z pewnością wpadniesz w oko niejednej z nich

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Steampunk Gentelman
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!