Kostium Steampunk Gentelman

SKU
W358
Ocena:
80%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jak prawdziwy gentelman możesz nie tylko zawładnąć sercami dam za czasów Wiktoriańskich, ale również współczesnych kobiet. W tym przebraniu odpowiednio poczujesz się na każdej imprezie i w każdym czasie, bo tylko twoja wyobraźnia może Cię ograniczyć. Od dziś czas nie ma żadnego znaczenia.

Jak prawdziwy gentelman możesz nie tylko zawładnąć sercami dam za czasów Wiktoriańskich, ale również współczesnych kobiet. W tym przebraniu odpowiednio poczujesz się na każdej imprezie i w każdym czasie, bo tylko twoja wyobraźnia może Cię ograniczyć. Od dziś czas nie ma żadnego znaczenia. Wpraw w zachwyt fanów historii oraz wszystkie kobiety uwielbiające przebrania z dawnych lat. Niczym prawdziwy gentelman odnoś się z szacunkiem do dam, a z pewnością wpadniesz w oko niejednej z nich

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Steampunk Gentelman
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!