Kostium Steampunk Gentelman

SKU
W358
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Jak prawdziwy gentelman możesz nie tylko zawładnąć sercami dam za czasów Wiktoriańskich, ale również współczesnych kobiet. W tym przebraniu odpowiednio poczujesz się na każdej imprezie i w każdym czasie, bo tylko twoja wyobraźnia może Cię ograniczyć. Od dziś czas nie ma żadnego znaczenia.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jak prawdziwy gentelman możesz nie tylko zawładnąć sercami dam za czasów Wiktoriańskich, ale również współczesnych kobiet. W tym przebraniu odpowiednio poczujesz się na każdej imprezie i w każdym czasie, bo tylko twoja wyobraźnia może Cię ograniczyć. Od dziś czas nie ma żadnego znaczenia. Wpraw w zachwyt fanów historii oraz wszystkie kobiety uwielbiające przebrania z dawnych lat. Niczym prawdziwy gentelman odnoś się z szacunkiem do dam, a z pewnością wpadniesz w oko niejednej z nich

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Steampunk Gentelman
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!