Kostium Średniowieczna Władczyni

SKU
W357
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

W tej eleganckiej bordowej kreacji doskonale wcielisz się w postać białogłowej z romansów i eposów rycerskich i będziesz natchnieniem dla dworskich pieśniarzy.

W tej eleganckiej bordowej kreacji doskonale wcielisz się w postać białogłowej z romansów i eposów rycerskich i będziesz natchnieniem dla dworskich pieśniarzy. Wydawaj rozkazy swoim podwładnym i sprawdzaj ich wykonanie. Zmieniaj bieg historii i spraw by w Twoim królestwie panował ład i porządek, a złoczyńcy skończyli poza murami Twojego miasta. W tym kostiumie zostaniesz muzą dla każdego poety czy muzyka, a pieśnią chwały na Twój temat nie będzie końca 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Średniowieczna Władczyni
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!