Kostium Średniowieczna Księżniczka

SKU
W355
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Możesz czekać w najwyższej wieży w najwyższej komnacie na swojego księcia lub możesz ubrać strój Średniowiecznej Księżniczki i udać się prosto na zabawę w stylu dworskim. Gwarancja sukcesu!

Możesz czekać w najwyższej wieży w najwyższej komnacie na swojego księcia lub możesz ubrać strój Średniowiecznej Księżniczki i udać się prosto na zabawę w stylu dworskim. Gwarancja sukcesu! Poznaj przystojnego i wpływowego księcia, z którym przetańczysz cały królewski bal. Zrób wrażenie na wszystkich gościach i zostań zapamiętana przez samą królową. Oszołomiona bąbelkami z drogich trunków spraw  by ten wieczór trwał do białego rana, a towarzystwo księcia towarzyszyło Ci na długie lata

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Średniowieczna Księżniczka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!