Kostium Spiderlady

SKU
W1140
Ocena:
80%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Stań się damską i seksowną odsłoną męskiego stroju Spidermana od Marvela.  Jako płeć piękna stań u boku niezwyciężonej drużyny Avengers i broń porządku na świecie. Stań się żeńską wersją jednego z najbardziej znanych superbohaterów ze świata komiksów Marvela. Przywdziej piękną sukienkę i wraz z resztą drużyny Avengersów brońcie świata przed złoczyńcami. Przemierzaj ulice swego miasta dzięki pajęczej nici, a żaden kryminalista nie zdoła Ci umknąć. Pamiętaj, że warto trzymać z Iron Lady, a może ta zaoferuje Ci super nowoczesny sprzęt pomocny Ci w czasie najcięższej walki. Ta sukienka sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa bohaterka na imprezie w stylu superbohaterów. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Spiderlady
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!