Kostium Spidergirl

SKU
W901
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Raptor i Hopgoblin zapadną się pod ziemię jak wystąpisz w tym filmowym kombinezonie Spider-Girl. Kostium jest rozciągliwy więc dobrze dopasuje się do figury.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Raptor i Hopgoblin zapadną się pod ziemię jak wystąpisz w tym filmowym kombinezonie Spider-Girl. Kostium jest rozciągliwy więc dobrze dopasuje się do figury. Wszystkie miłośniczki dużych wysokości zapraszamy do zostania damską wersją Spidermena. Z tym strojem bez wątpienia podbijesz przestrzenie powietrzne Manhattanu! W tym kostiumie staniesz się seksowną wersją ukrywanego wcielenia Peter'a Parkera i niejedna superbohaterka pozazdrości ci wdzięku a w swoją sieć złapiesz niejednego przystojniaka i porwiesz go do szalonego tańca na karnawałowym balu.