Kostium Spidergirl

SKU
W901
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Raptor i Hopgoblin zapadną się pod ziemię jak wystąpisz w tym filmowym kombinezonie Spider-Girl. Kostium jest rozciągliwy więc dobrze dopasuje się do figury.

Raptor i Hopgoblin zapadną się pod ziemię jak wystąpisz w tym filmowym kombinezonie Spider-Girl. Kostium jest rozciągliwy więc dobrze dopasuje się do figury. Wszystkie miłośniczki dużych wysokości zapraszamy do zostania damską wersją Spidermena. Z tym strojem bez wątpienia podbijesz przestrzenie powietrzne Manhattanu! W tym kostiumie staniesz się seksowną wersją ukrywanego wcielenia Peter'a Parkera i niejedna superbohaterka pozazdrości ci wdzięku a w swoją sieć złapiesz niejednego przystojniaka i porwiesz go do szalonego tańca na karnawałowym balu.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Spidergirl
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!