Kostium Smoczy Władca

SKU
W1222
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Jako smoczy władca wyszkol swoje smoki do walki z nieproszonymi gośćmi. Idealny strój na imprezę w stylu starożytnych Chin oraz narodów świata

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Jako smoczy władca wyszkol swoje smoki do walki z nieproszonymi gośćmi. Idealny strój na imprezę w stylu starożytnych Chin oraz narodów świata Zostań chińskim cesarzem i pokładaj wiarę w swojej smoczej armii. Strzeż granic swoich ziem również z wysokości na smoczym grzbiecie. Za Twoich rządów nikt nie ośmieli się przekroczyć chińskiego muru i najechać waszych ziem. Cały dwór będzie chylił głowę przed Twoją mądrością i potęgą. W kostiumie Smoczego władcy zawojujesz każdą tematyczną imprezę karnawałową czy sylwestrową.