Kostium Smoczy Władca

SKU
W1222
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Jako smoczy władca wyszkol swoje smoki do walki z nieproszonymi gośćmi. Idealny strój na imprezę w stylu starożytnych Chin oraz narodów świata

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jako smoczy władca wyszkol swoje smoki do walki z nieproszonymi gośćmi. Idealny strój na imprezę w stylu starożytnych Chin oraz narodów świata Zostań chińskim cesarzem i pokładaj wiarę w swojej smoczej armii. Strzeż granic swoich ziem również z wysokości na smoczym grzbiecie. Za Twoich rządów nikt nie ośmieli się przekroczyć chińskiego muru i najechać waszych ziem. Cały dwór będzie chylił głowę przed Twoją mądrością i potęgą. W kostiumie Smoczego władcy zawojujesz każdą tematyczną imprezę karnawałową czy sylwestrową.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Smoczy Władca
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!