Kostium Chiński Władca Smoków

SKU
W1222
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako smoczy władca wyszkol swoje smoki do walki z nieproszonymi gośćmi. Idealny strój na imprezę w stylu starożytnych Chin oraz narodów świata

Jako smoczy władca wyszkol swoje smoki do walki z nieproszonymi gośćmi. Idealny strój na imprezę w stylu starożytnych Chin oraz narodów świata Zostań chińskim cesarzem i pokładaj wiarę w swojej smoczej armii. Strzeż granic swoich ziem również z wysokości na smoczym grzbiecie. Za Twoich rządów nikt nie ośmieli się przekroczyć chińskiego muru i najechać waszych ziem. Cały dwór będzie chylił głowę przed Twoją mądrością i potęgą. W kostiumie Smoczego władcy zawojujesz każdą tematyczną imprezę karnawałową czy sylwestrową.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Chiński Władca Smoków
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!