Kostium Dziecięcy Słodka Potworzyca Niebieska

SKU
W243
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań mieszkańcem galaktyki. W rakiecie międzygwiezdnej lataj z planety na planetę i zapoznawaj się z ich mieszkańcami. Być może kiedyś wylądujesz na sławnej i Ziemi i zapoznasz się z jej mieszkańcami.

Zostań mieszkańcem galaktyki. W rakiecie międzygwiezdnej lataj z planety na planetę i zapoznawaj się z ich mieszkańcami. Być może kiedyś wylądujesz na sławnej i Ziemi i zapoznasz się z jej mieszkańcami. Plotki głoszą, że są oni bardzo przyjaźnie nastawieni. Poznaj zwyczaje ludzi, a z pewnością zostaniecie międzygalaktycznymi przyjaciółmi. Odwiedź ich planetę, a z pewnością nauczą Cię mnóstwa ludzkich sztuczek takich jak jazda na rowerze. Pokaż im swoje plazmowe umiejętności i udowodnij, że nie trzeba się Was bać. W tym przebraniu podbijesz serce każdej osoby na kosmicznym balu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Słodka Potworzyca Niebieska
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!