Kostium Dziecięcy Shrek

SKU
W223
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Przebranie na licencji z filmów i bajek „Shrek”. Zostań wielkim, zielonym ogrem i wyrusz w daleka i niebezpieczną podróż, aby ocalić zamkniętą w wieży i bronioną przez smoka księżniczkę Fionę.

Przebranie na licencji z filmów i bajek „Shrek”. Zostań wielkim, zielonym ogrem i wyrusz w daleka i niebezpieczną podróż, aby ocalić zamkniętą w wieży i bronioną przez smoka księżniczkę Fionę. Zaprzyjaźnij się z gadatliwym osłem i trzema ślepymi myszkami i wyruszajcie na ratunek. Zabierz w podróż napotkanego i bardzo gadatliwego Osła, któremu dzięki Tobie darowano życie. Kot w butach będzie dzielnie bronił Cię przy pomocą swojej ostrej szpady. Poznaj mroczny sekret Fiony, która za dnia jest piękną księżniczką, a w nocy zamienia się ogra. Stwórzcie razem uroczą parę zielonych stworów.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Shrek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!