Kostium Dziecięcy Shrek

SKU
W223
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie na licencji z filmów i bajek „Shrek”. Zostań wielkim, zielonym ogrem i wyrusz w daleka i niebezpieczną podróż, aby ocalić zamkniętą w wieży i bronioną przez smoka księżniczkę Fionę.

Przebranie na licencji z filmów i bajek „Shrek”. Zostań wielkim, zielonym ogrem i wyrusz w daleka i niebezpieczną podróż, aby ocalić zamkniętą w wieży i bronioną przez smoka księżniczkę Fionę. Zaprzyjaźnij się z gadatliwym osłem i trzema ślepymi myszkami i wyruszajcie na ratunek. Zabierz w podróż napotkanego i bardzo gadatliwego Osła, któremu dzięki Tobie darowano życie. Kot w butach będzie dzielnie bronił Cię przy pomocą swojej ostrej szpady. Poznaj mroczny sekret Fiony, która za dnia jest piękną księżniczką, a w nocy zamienia się ogra. Stwórzcie razem uroczą parę zielonych stworów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Shrek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!