Kostium Sherlock Holmes

SKU
W489
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Lupa w dłoń, fajka usta i już nic się przed Tobą nie ukryje. Jako Sherlock Holmes rozgryziesz nawet najmniejszą intrygę na imprezie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Lupa w dłoń, fajka usta i już nic się przed Tobą nie ukryje. Jako Sherlock Holmes rozgryziesz nawet najmniejszą intrygę na imprezie. Rozwiązuj zagadki i spraw by każda zbrodnia została wyjaśniona. Doskonałe przebranie na imprezę dla prawdziwych fanów detektywistycznego świata. Wciel się w skrupulatnego wywiadowcę, któremu nic nie umknie uwadze. Spraw by ludzi na imprezie wiedzieli, że śledzisz ich każdy nawet najmniejszy ruch, a winny zamieszania znajdzie się w mgnieniu oka.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Sherlock Holmes
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!