Kostium Seniorita Z Zaświatów

SKU
W1254
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Kolejna odsłona mrocznej seniority wprost ze święta Dia Todos los Santos. Zaskocz znajomych kreacją rodem z Hiszpańskiego święta zmarłych

Kolejna odsłona mrocznej seniority wprost ze święta Dia Todos los Santos. Zaskocz znajomych kreacją rodem z Hiszpańskiego święta zmarłych W czasie Twojego życia serenady śpiewał dla Ciebie pewnie nie jeden przystojny i młody Mariaczi. W za ziemskim żywocie, w dniu Twojego święta, również korzystaj z dóbr przynoszonych przez, jeszcze żyjących, adoratorów. Dopełnij swój mroczny strój pięknym makijażem i zaskocz wszystkich na halloweenowej imprezie.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Seniorita Z Zaświatów
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!