Kostium Dziecięcy Scooby Doo 2

SKU
W220
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jednym z członków młodych detektywów znanych z bajek i filmów „Scooby Doo”. Rozwiązujcie zagadki dziwnych nawiedzeń, a potem wraz z Daphne, Kudłatym, Welmą i Fredem udajcie się na wielką wyżerkę.

Zostań jednym z członków młodych detektywów znanych z bajek i filmów „Scooby Doo”. Wsiadaj to maszyny tajemnic i wybierzcie się do kolejnego ponurego i opuszczonego zamczyska, które nawiedzają duchy i upiory. Rozwiążcie zagadkę tych nawiedzeń, a potem wraz z Daphne, Kudłatym, Welmą i Fredem udajcie się na wielką wyżerkę. Strój na licencji. Pokaż mieszkańcom miasta, że duch przed którym uciekają to przebranie, a zagrożenie którego bali się od lat zniknie w mgnieniu oka. Współpracuj z policją i oddawaj w ich ręce zbirów i złoczyńców. Nie zapomnij o Scooby chrupkach dzięki, którym stajesz się najodważniejszym psem w okolicy . Doskonałe przebranie na bal o tematyce bajkowej

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Scooby Doo 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!