Kostium Dziecięcy Scooby Doo 2

SKU
W220
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jednym z członków młodych detektywów znanych z bajek i filmów „Scooby Doo”. Rozwiązujcie zagadki dziwnych nawiedzeń, a potem wraz z Daphne, Kudłatym, Welmą i Fredem udajcie się na wielką wyżerkę.

Zostań jednym z członków młodych detektywów znanych z bajek i filmów „Scooby Doo”. Wsiadaj to maszyny tajemnic i wybierzcie się do kolejnego ponurego i opuszczonego zamczyska, które nawiedzają duchy i upiory. Rozwiążcie zagadkę tych nawiedzeń, a potem wraz z Daphne, Kudłatym, Welmą i Fredem udajcie się na wielką wyżerkę. Strój na licencji. Pokaż mieszkańcom miasta, że duch przed którym uciekają to przebranie, a zagrożenie którego bali się od lat zniknie w mgnieniu oka. Współpracuj z policją i oddawaj w ich ręce zbirów i złoczyńców. Nie zapomnij o Scooby chrupkach dzięki, którym stajesz się najodważniejszym psem w okolicy . Doskonałe przebranie na bal o tematyce bajkowej

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Scooby Doo 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!