Kostium Rycerz Templariusz Deluxe

SKU
W353
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Zostań jednym z rycerzy z zakonu Templariuszy i wyruszaj na krucjatę. Nawracaj niewiernych na swoją jedyną i słuszną wiarę i pal tych, którzy plugawią dobre imię Najwyższego. Wraz z innymi rycerzami przemierzaj świat i poszukuj wiernych.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym z rycerzy z zakonu Templariuszy i wyruszaj na krucjatę. Nawracaj niewiernych na swoją jedyną i słuszną wiarę i pal tych, którzy plugawią dobre imię Najwyższego. Wraz z innymi rycerzami przemierzaj świat i poszukuj wiernych. Spraw by za Twoim głosem maszerowało tysiące wiernych głów, a wieść o Twoim przesłaniu wpisała się na kartach historii. W tym przebraniu wzbudzisz respekt u każdej osoby będącej na imprezie o tematyce historycznej oraz przedstawieniu pełnym rycerzy.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!