Kostium Dziecięcy Rycerz Olivier

SKU
W352
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Prawdziwy rycerz na zamku królewskim. Pod herbem lwa zostań jednym z najodważniejszych wojowników, którzy za pomocą miecz i tarczy potrafią zdobyć każdą ziemię i podbić każde królestwo. Stań się chlubą swojego króla i niech z wdzięczności za zasługi obsypie cię złotem i klejnotami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Prawdziwy rycerz na zamku królewskim. Pod herbem lwa zostań jednym z najodważniejszych wojowników, którzy za pomocą miecz i tarczy potrafią zdobyć każdą ziemię i podbić każde królestwo. Stań się chlubą swojego króla i niech z wdzięczności za zasługi obsypie cię złotem i klejnotami. Walcz w rycerskich turniejach o rękę pięknej księżniczki i pokonaj wszystkich konkurentów. Spraw by o Twoim męstwie i charyzmie pisano w legendach. Stań się najbardziej rozpoznawalnym bohaterem w mieście. Kostium idealnie sprawdzi się podczas historycznego przedstawienia oraz karnawałowego balu pełnego bohaterów

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!