Kostium Rycerz Mroczny

SKU
W350
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wyruszaj do czasów Okrągłego Stołu i stan u boku samego Króla Artura. Wspólnie uratujcie Camelot przed siłami zła i zostań prawdziwym bohaterem swoich czasów. Być może o twoje wdzięki będzie się ubiegała sama Dulcynea, a twoje zasługi i waleczność rozsławiać będą w dalekich krainach.

Wyruszaj do czasów Okrągłego Stołu i stan u boku samego Króla Artura. Wspólnie uratujcie Camelot przed siłami zła i zostań prawdziwym bohaterem swoich czasów. Być może o twoje wdzięki będzie się ubiegała sama Dulcynea, a twoje zasługi i waleczność rozsławiać będą w dalekich krainach.  Niech na Twoją cześć powstają pieśni niesione na wiele kilometrów i legendy opowiadane z pokolenia na pokolenie. Każdy mały rycerz chciałby być jak Ty i walczyć z przeciwnościami na swojej drodze dzięki potężnemu dwuręcznemu mieczowi. W tym stroju wzbudzisz zachwyt i podziw u wszystkich gości

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rycerz Mroczny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!