Kostium Rycerz Jedi

SKU
W488
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym stroju wypadniesz znakomicie na każdej kosmicznej imprezie bądź zabawie w stylu Star Wars. Zostań rycerzem Jedi i wraz z innymi rycerzami walczcie po Jasnej Stronie Mocy. Bierzcie miecze świetlne w dłoń i uważajcie na wojowników Lorda Vadera.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju wypadniesz znakomicie na każdej kosmicznej imprezie bądź zabawie w stylu Star Wars. Zostań rycerzem Jedi i wraz z innymi rycerzami walczcie po Jasnej Stronie Mocy. Bierzcie miecze świetlne w dłoń i uważajcie na wojowników Lorda Vadera. Walcz u boku największych wojowników w całej galaktyce. Bierz udział w mrożących krew w żyłach walkach i zwyciężaj. Przywróć pokój w kosmicznym świecie, a z pewnością już nikt nie wpadnie więcej na pomysł budowania gwiazdy śmierci

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rycerz Jedi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!