Kostium Rycerz

SKU
W354
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wybierz się na rycerski turniej i zwycięż w nim, a w nagrodę otrzymasz rękę księżniczki i pół królestwa. Załóż na siebie zbroję, niech giermek osiodła twojego konia i wyruszaj w świat na podbój nowych ziem. Przebranie na zabawy w stylu rycerskim.

Wybierz się na rycerski turniej i zwycięż w nim, a w nagrodę otrzymasz rękę księżniczki i pół królestwa. Załóż na siebie zbroję, niech giermek osiodła twojego konia i wyruszaj w świat na podbój nowych ziem. Przebranie na zabawy w stylu rycerskim. Walcz na śmierć i życie używając ostrej jak brzytwa kopii. Zostań sławnym rycerzem i spraw by o Twoim męstwie powstawały najznamienitsze pieśni, które będą przechodziły z pokolenia na pokolenia, a legendy o Twoim szlachectwie będą kołysać do snu najmłodszych

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rycerz
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!