Kostium Rewolwerowiec

SKU
W406
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań najszybszym strzelcem na Dzikim Zachodzie. Stań w szranki z Lucky Luckiem i pokonaj go w walce na kolty. Uratuj dorożkę i udaremnij ucieczkę z więzienia, a wieczorem idź się napić do saloonu. Przebranie nadaje się na imprezy kowbojskie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań najszybszym strzelcem na Dzikim Zachodzie. Stań w szranki z Lucky Luckiem i pokonaj go w walce na kolty. Uratuj dorożkę i udaremnij ucieczkę z więzienia, a wieczorem idź się napić do saloonu. Przebranie nadaje się na imprezy kowbojskie. Tocz południe pojedynki, na których każdy straci dech w piersiach. Spraw by każdy złoczyńca w tym mieście drżał na samą wieść o Twoim imieniu. Trzymaj się z Szeryfem, a z pewnością złapiecie wszystkich bandytów od wschodu na zachód.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rewolwerowiec
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!