Kostium Renesansowa Dama

SKU
W1205
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Nie każda renesansowa sukienka musi być długa i nudna. W imprezowy wieczór pokaż znajomym renesansowy strój w bardzo kobiecej odsłonie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Nie każda renesansowa sukienka musi być długa i nudna. W imprezowy wieczór pokaż znajomym renesansowy strój w bardzo kobiecej odsłonie. Kostium godny damy, która poluje na monarszy tron. Bez obaw zwrócisz na siebie uwagę jej królewskiej mości i spektakularnie wkroczysz na zamkowe parkiety. Pomimo bogatego wystroju sal balowych to właśnie Ty będziesz się wyróżniać na tle innych szlachcianek. W tym przebraniu uświetnisz każdą imprezę nawiązującą do tematu średniowiecza. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Renesansowa Dama
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!