Kostium Ramzes

SKU
W1213
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najbardziej znanych faraonów. Wydawaj rozkazy i karz tych którzy ich nie przestrzegają. Zawsze możesz wrzucić wrogów krokodylom na pożarcie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym z najbardziej znanych faraonów. Wydawaj rozkazy i karz tych którzy ich nie przestrzegają. Zawsze możesz wrzucić wrogów krokodylom na pożarcie.  Aż jedenastu wielkich faraonów Egiptu nosiło imię Ramzesa. Dzięki naszemu kostiumowi i Ty możesz poczuć się jak kolejny Wielki Ramzes. W swej działalności budowlanej przewyższ poprzedników, wypełniając Egipt budowlami i posągami bogów wznoszonymi na chwałę państwa. Strój Ramzesa sprawi, że na każdej imprezie w temacie starożytności poczujesz się jak u siebie w domu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!