Kostium Prezenter Z Lat 20

SKU
W1196
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę eleganta z amerykańskich filmów z lat 20. Podbijaj serca niewiast jeżdżąc kultowymi, starymi samochodami. Idealny strój na piknik i nieme kino w starym, dobrym stylu

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wciel się w rolę eleganta z amerykańskich filmów z lat 20. Podbijaj serca niewiast jeżdżąc kultowymi, starymi samochodami. Idealny strój na piknik i nieme kino w starym, dobrym stylu Poczuj przypływ prawdziwej pewności siebie, poprowadź atrakcje dla zwiedzających i nie bój się błyszczeć w świetle reflektorów. To właśnie Ty masz za zadanie rozgrzewać tłumy i utrzymywać atmosferę zabawy. Nieodłącznym elementem Twojej prezencji jest laska i jasny kapelusik z rondem. W tym stroju staniesz się prowadzącym każdej imprezy w stylu lat 20-tych.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!