Kostium Prezenter Z Lat 20

SKU
W1196
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę eleganta z amerykańskich filmów z lat 20. Podbijaj serca niewiast jeżdżąc kultowymi, starymi samochodami. Idealny strój na piknik i nieme kino w starym, dobrym stylu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wciel się w rolę eleganta z amerykańskich filmów z lat 20. Podbijaj serca niewiast jeżdżąc kultowymi, starymi samochodami. Idealny strój na piknik i nieme kino w starym, dobrym stylu Poczuj przypływ prawdziwej pewności siebie, poprowadź atrakcje dla zwiedzających i nie bój się błyszczeć w świetle reflektorów. To właśnie Ty masz za zadanie rozgrzewać tłumy i utrzymywać atmosferę zabawy. Nieodłącznym elementem Twojej prezencji jest laska i jasny kapelusik z rondem. W tym stroju staniesz się prowadzącym każdej imprezy w stylu lat 20-tych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Prezenter Z Lat 20
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!