Kostium Predator Deluxe

SKU
W485
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Przeistocz się w najeźdźcę z kosmosu i terroryzuj całą Ziemię. W południowoamerykańskiej dżungli ukryj swoją obecność i poluj na żołnierzy, a być może sam Arnold Schwarzenegger przybędzie im na ratunek i będziesz mógł się z nim rozprawić.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w najeźdźcę z kosmosu i terroryzuj całą Ziemię. W południowoamerykańskiej dżungli ukryj swoją obecność i poluj na żołnierzy, a być może sam Arnold Schwarzenegger przybędzie im na ratunek i będziesz mógł się z nim rozprawić. Idealne przebranie dla prawdziwych fanów serii „Predator” idących na imprezę w filmowym stylu. Wprowadź na imprezę nieco grozy i spraw, by większość znajomych drżała na Twój widok. Udowodnij, że jesteś w stanie pokonać wojsko za pomocą swoich niewidzialnych umiejętności.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Predator Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!