Kostium Predator 2 Deluxe

SKU
W484
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Ten wykonany z najlepszej jakości kostium nada się na każdą imprezę w stylu filmów lat 90. Zamień się w najeźdźcę z kosmosu i terroryzuj świat. Ukryj się w południowoamerykańskiej dżungli i poluj na żołnierzy, a być może sam Arnold Schwarzenegger przybędzie im na ratunek i będziesz mógł się z nim rozprawić.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Ten wykonany z najlepszej jakości kostium nada się na każdą imprezę w stylu filmów lat 90. Zamień się w najeźdźcę z kosmosu i terroryzuj świat. Ukryj się w południowoamerykańskiej dżungli i poluj na  żołnierzy, a być może sam Arnold Schwarzenegger przybędzie im na ratunek i będziesz mógł się z nim rozprawić. Zamień się w niewidzialnego zabójcę, który budzi strach w dżungli . Spraw by na szelest małego listka drżała cała uzbrojona armia. Doskonałe przebranie na imprezę w filmowym klimacie. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Predator 2 Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!