Kostium Dziecięcy Potwór Z Bagien

SKU
W591
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Wspaniałe przebranie, które przestraszy i rozbawi jednocześnie. Nadaje się na bale szkolne oraz zabawę Halloweenową. Jak przystało na prawdziwego potwora z bagien twoim domem są moczary, na które nawet najodważniejsi się nie zapuszczają. Jesteś obrośnięty błotem i mchem przez co wyglądasz upiornie.

Wspaniałe przebranie, które przestraszy i rozbawi jednocześnie. Nadaje się na bale szkolne oraz zabawę Halloweenową. Jak przystało na prawdziwego potwora z bagien twoim domem są moczary, na które nawet najodważniejsi się nie zapuszczają. Jesteś obrośnięty błotem i mchem przez co wyglądasz upiornie. Zostań najbardziej obrzydliwym potworem, którego ludziom przyjdzie spotkać na imprezie. Nie zapomnij zabrać ze sobą latających w około much i kilku glizd wystających z mchu. Doskonałe przebranie dla króla Halloweenowej zabawy

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Potwór Z Bagien
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!