Kostium Posterunkowa

SKU
W672
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Strój Pani Posterunkowej doskonale nada się na zabawę w stylu zawody i profesje i sprawie, że będzie wyglądać znakomicie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój Pani Posterunkowej doskonale nada się na zabawę w stylu zawody i profesje i sprawie, że będzie wyglądać znakomicie. Zatrzymaj złodzieja samochodów i gang rabujący banki. Pomóż swoim kolegom policjantom w schwytaniu groźnych przestępców, a potem idź się doskonale bawić na imprezie policyjnej. Tylko pamiętaj, że zło i przestępczość nigdy nie śpią, więc zawsze warto mieć przy sobie pałkę i kajdanki. Kostium Posterunkowej idealnie nada się na bal w temacie służb mundurowych.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!