Kostium Dziecięcy Indianka Pocahontas Disney

SKU
W1309
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wraz z zawsze głodnym i nieuważnym Szopem oraz złoszczącym się kolibrem pobiegnij do babci wierzby i porozmawiaj o swoich smutkach oraz radościach. Uważnie obserwuj statki na horyzoncie, może wkrótce do brzegu dobiją białe twarze wraz ze swoimi strzelbami.

Wraz z zawsze głodnym i nieuważnym Szopem oraz złoszczącym się kolibrem pobiegnij do babci wierzby i porozmawiaj o swoich smutkach  oraz radościach. Uważnie obserwuj statki na horyzoncie, może wkrótce do brzegu dobiją białe twarze wraz ze swoimi strzelbami. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianka Pocahontas Disney
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!