Kostium Pocahontas

SKU
W402
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Strój Pocahontas pomoże Ci odnaleźć swojego Johna Smitha. W przebraniu Pocahontas pokaż mu jak piękny może być otaczający was świat. Kostium Pocahontas przeniesie Cię do świata bajek Disneya.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Odnajdź swojego Johna Smitha i wyruszcie razem do Nowej Anglii. Pokaż mu jak piękny może być otaczający was świat. Zapoznaj go ze swoimi przyjaciółmi szopem i kolibrem, a potem przedstaw mu największy skarb Indian- kukurydzę. Wraz ze swoimi małymi, ciekawskimi przyjaciółmi – szopem i kolibrem pójdź w odwiedziny do ukochanej Babci Wierzby i opowiedz jej o niezliczonych przygodach, które Cię spotkały. Opowiedz jej o „bladych twarzach” i ich grzmiących patykach, a nawet o innym świecie, który czeka za szeroką wodą. Olśniewające przebranie na imprezę w stylu narodów świata lub postaci z bajek

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!