Kostium Playboy - Króliczek Różowy

SKU
W1190
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę legendarnego króliczka i stań się prawdziwą gwiazdą każdej imprezy. Tego seksownego stroju nie powstydzi się sama Bridget Jones!

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wciel się w rolę legendarnego króliczka i stań się prawdziwą gwiazdą każdej imprezy. Tego seksownego stroju nie powstydzi się sama Bridget Jones! Załóż uszka króliczka i udaj się na szaloną imprezę w legendarnej posiadłości Playboya. Pięknych pań będzie tam wiele, ale to Ty w swoim kostiumie powalisz wszystkich obecnych na kolana. A może wykorzystasz kostium króliczka na inną specjalną okazję, taką jak kolacja w domowym zaciszu wraz z ukochanym. W tym kostiumie poczujesz się seksownie przy każdej możliwej okazji.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!