Kostium Płaszcz Jedi

SKU
W481
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z wojowników Jasnej Strony Mocy rodem z filmów, bajek i książek Star Wars. Zostań wojownikiem Jedi, który dzięki midiflorianom w swojej krwi potrafi opanować moc i stań się najsłynniejszym wojownikiem w całej galaktyce. Bierz miecz świetlny i wyruszaj na imprezę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w jednego z wojowników Jasnej Strony Mocy rodem z filmów, bajek i książek Star Wars. Zostań wojownikiem Jedi, który dzięki midiflorianom w swojej krwi potrafi opanować moc i stań się najsłynniejszym wojownikiem w całej galaktyce. Bierz miecz świetlny i wyruszaj na imprezę. Doskonałe przebranie dla każdego kto chciał choć raz stanąć po jednej ze stron znanego wszystkim, międzygalaktycznego konfliktu. W tym stroju wszystko jest możliwe!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Płaszcz Jedi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!