Kostium Dziecięcy Piratka Błękitna

SKU
W785
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie dla prawdziwej małej piratki. W tej sukience każda dziewczynka może wskoczyć na pokład łodzi i wraz z koleżankami i kolegami wyruszyć na poszukiwanie ukrytego skarbu.

Przebranie dla prawdziwej małej piratki. W tej sukience każda dziewczynka może wskoczyć na pokład łodzi i wraz z koleżankami i kolegami wyruszyć na poszukiwanie ukrytego skarbu. Piratka w błękicie na pewno na dużą szansę na zostanie kapitanem statku! A więc nie zwlekaj i rozpocznij przygotowania, zaprzyjaźnij się z bosmanem i z kapitańską papugą, dbaj by pokład zawsze błyszczał a bocianie gniazdo nigdy nie było puste. W tym stroju możesz zawojować nie tylko swój okręt ale i największy piracki bal w swojej szkole.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Piratka Błękitna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!