Kostium Dziecięcy Piratka Błękitna

SKU
W785
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przebranie dla prawdziwej małej piratki. W tej sukience każda dziewczynka może wskoczyć na pokład łodzi i wraz z koleżankami i kolegami wyruszyć na poszukiwanie ukrytego skarbu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie dla prawdziwej małej piratki. W tej sukience każda dziewczynka może wskoczyć na pokład łodzi i wraz z koleżankami i kolegami wyruszyć na poszukiwanie ukrytego skarbu. Piratka w błękicie na pewno na dużą szansę na zostanie kapitanem statku! A więc nie zwlekaj i rozpocznij przygotowania, zaprzyjaźnij się z bosmanem i z kapitańską papugą, dbaj by pokład zawsze błyszczał a bocianie gniazdo nigdy nie było puste. W tym stroju możesz zawojować nie tylko swój okręt ale i największy piracki bal w swojej szkole.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Piratka Błękitna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!