Kostium Piratka 2

SKU
W1057
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Wyruszaj wraz z załoga na poszukiwanie zaginionego skarbu Czarnobrodego, do którego znaleźliście mapę. Zostańcie postrachem mórz i oceanów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Urocza czarno-złota sukienka z imitacją marynarki, sprawi, że na każdym pirackim statku będziesz czuła się luźno i jednocześnie elegancko. Wyruszaj wraz z załoga na poszukiwanie zaginionego skarbu Czarnobrodego, do którego znaleźliście mapę. Zostańcie postrachem mórz i oceanów i sprawcie by tworzono o was szanty. Tylko uważaj na Jacka Sparrowa, bo on potrafi zawładnąć niejednym kobiecym sercem. Stwórzcie wspólną załogę i popłyńcie na podbój wysp Karaibskich i odkryjcie wyspę skarbów.. A po ciężkim dniu odpocznij sobie na Tortudze przy butelce rumu i śpiewach podrywających każdego do tańca. Kostium ten sprawi, że zechcesz zawładnąć wszystkimi wodami oceanu, a niezwykły bal piracki przemieni się w niezapomnianą przygodę.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!