Kostium Piracka Piękność

SKU
W1221
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Kuś złych piratów, a później podstępnie okradaj ich z cennych łupów. Niech Twoje wdzięki i urok oślepiły nieuważnych i naiwnych pogromców mórz i oceanów

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kuś złych piratów, a później podstępnie okradaj ich z cennych łupów. Niech Twoje wdzięki i urok oślepiły nieuważnych i naiwnych pogromców mórz i oceanów Wejdź na pokład Czarnej Perły i żegluj u boku Jacka Sparrowa. Przemierzajcie Karaiby wzdłuż i wszerz tylko uważajcie na Latającego Holendra. Znajdźcie skrzynię umarlaka ale strzeżcie się klątwy. Użyj swoich wdzięków i zaurocz wszystkich piratów w porcie Tortugi. W tym kostiumie skradniesz serca wszystkich piratów i żeglarzy na każdej imprezie i balu karnawałowym.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Piracka Piękność
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!