Kostium Dziecięcy Pirat Piotruś Pan Kapitan Hook

SKU
W209
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań postrachem siedmiu mórz. Ścigaj Piotrusia Pana i jego wierną przyjaciółkę Dzwoneczka, a następnie użyj jej skrzydlatego pyłku i wnieś się do góry niczym ptak.

Zostań postrachem siedmiu mórz. Ścigaj Piotrusia Pana i jego wierną przyjaciółkę Dzwoneczka, a następnie użyj jej skrzydlatego pyłku i wnieś się do góry niczym ptak. Z wysokości bez problemu znajdziesz wśród fal morza krokodyla, który pożarł Ci rękę. Nabij na hak swoich wrogów i poszukaj zaginionego skarbu piratów. Wraz ze swoją nikczemną załogą złych piratów złap wszystkie dzieci, które nigdy nie chcą dorosnąć i nakłoń Wróżkę do oddania swojej magicznej mocy za pomocą której zyskasz na sile. Dzięki temu kostiumowi zostaniesz najgroźniejszym kapitanem w całej Nibylandii. Idealne przebranie na bajkowy bal oraz przedstawienie o tematyce postaci z bajek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pirat Piotruś Pan Kapitan Hook
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!