Kostium Dziecięcy Pirat Piotruś Pan Kapitan Hook

SKU
W209
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań postrachem siedmiu mórz. Ścigaj Piotrusia Pana i jego wierną przyjaciółkę Dzwoneczka, a następnie użyj jej skrzydlatego pyłku i wnieś się do góry niczym ptak.

Zostań postrachem siedmiu mórz. Ścigaj Piotrusia Pana i jego wierną przyjaciółkę Dzwoneczka, a następnie użyj jej skrzydlatego pyłku i wnieś się do góry niczym ptak. Z wysokości bez problemu znajdziesz wśród fal morza krokodyla, który pożarł Ci rękę. Nabij na hak swoich wrogów i poszukaj zaginionego skarbu piratów. Wraz ze swoją nikczemną załogą złych piratów złap wszystkie dzieci, które nigdy nie chcą dorosnąć i nakłoń Wróżkę do oddania swojej magicznej mocy za pomocą której zyskasz na sile. Dzięki temu kostiumowi zostaniesz najgroźniejszym kapitanem w całej Nibylandii. Idealne przebranie na bajkowy bal oraz przedstawienie o tematyce postaci z bajek

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pirat Piotruś Pan Kapitan Hook
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!