Kostium Dziecięcy Piotruś Pan

SKU
W210
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wyruszaj do Nibylandii. Weź odrobinę magicznego pyłku od Dzwoneczka i unieś się w powietrze. Broń innych dzieci przed złym kapitanem Hakiem i jego piracką załogą.

Wyruszaj do Nibylandii. Weź odrobinę magicznego pyłku od Dzwoneczka i unieś się w powietrze. Spraw, aby każde dziecko mieszkające na tej zagubionej wyspie było szczęśliwe i nigdy nie dorosło. Broń ich przed złym kapitanem Hakiem i jego piracką załogą. Wraz ze swoimi małymi towarzyszami – dziećmi, które nigdy nie chcą dorosnąć. Staw czoła słynnemu postrachowi mórz i oceanów. Udowodnij, że w bajkach zawsze wygrywa dobro, a statek Kapitana Haka posadź na mieliźnie w najgłębszym z oceanów. W tym stroju z pewnością zrobisz wrażenie na Wszystkich osobach na bajkowej imprezie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Piotruś Pan
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!