Kostium Pimp Super

SKU
W56
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym królem imprezy. W tym stroju wpuszczą Cię do każdego klubu w mieści, barmani będą polewać Ci drinki, a panienki same podejdą do twojego stolika.

Zostań prawdziwym królem imprezy. W tym stroju wpuszczą Cię do każdego klubu w mieści, barmani będą polewać Ci drinki, a panienki same podejdą do twojego stolika. Zachwyć wszystkich znajomych tym przebraniem, sprawdź im przyjemność i spraw, aby ta noc była niezapomniana. Zostań prawdziwym amantem spośród wszystkich mężczyzn. Obracaj się wśród najzgrabniejszych kobiet i spraw by inni mężczyźni zzielenieli z zazdrości patrząc na Twoje miłosne podboje. Idealny kostium dla gospodarza imprezy w stylu lat 20. i 30., który wprawi w zachwyt wszystkich gości. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pimp Super
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!