Kostium Pimp Super

SKU
W56
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym królem imprezy. W tym stroju wpuszczą Cię do każdego klubu w mieści, barmani będą polewać Ci drinki, a panienki same podejdą do twojego stolika.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zostań prawdziwym królem imprezy. W tym stroju wpuszczą Cię do każdego klubu w mieści, barmani będą polewać Ci drinki, a panienki same podejdą do twojego stolika. Zachwyć wszystkich znajomych tym przebraniem, sprawdź im przyjemność i spraw, aby ta noc była niezapomniana. Zostań prawdziwym amantem spośród wszystkich mężczyzn. Obracaj się wśród najzgrabniejszych kobiet i spraw by inni mężczyźni zzielenieli z zazdrości patrząc na Twoje miłosne podboje. Idealny kostium dla gospodarza imprezy w stylu lat 20. i 30., który wprawi w zachwyt wszystkich gości. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!