Kostium Pimp Super

SKU
W56
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym królem imprezy. W tym stroju wpuszczą Cię do każdego klubu w mieści, barmani będą polewać Ci drinki, a panienki same podejdą do twojego stolika.

Zostań prawdziwym królem imprezy. W tym stroju wpuszczą Cię do każdego klubu w mieści, barmani będą polewać Ci drinki, a panienki same podejdą do twojego stolika. Zachwyć wszystkich znajomych tym przebraniem, sprawdź im przyjemność i spraw, aby ta noc była niezapomniana. Zostań prawdziwym amantem spośród wszystkich mężczyzn. Obracaj się wśród najzgrabniejszych kobiet i spraw by inni mężczyźni zzielenieli z zazdrości patrząc na Twoje miłosne podboje. Idealny kostium dla gospodarza imprezy w stylu lat 20. i 30., który wprawi w zachwyt wszystkich gości. 

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pimp Super
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!