Kostium Pimp Plus

SKU
W55
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym przebraniu każda laska będzie twoja. Wejdź do klubu z fasonem i jak na prawdziwego pimpa przystało zaprzyj dech w piersiach każdej kobiety.

W tym przebraniu każda laska będzie twoja. Wejdź do klubu z fasonem i jak na prawdziwego pimpa przystało zaprzyj dech w piersiach każdej kobiety. Niech panienki na ciebie lecą, a barmani z podziwem stawiają Ci darmowe drinki. Doskonały kostium by wejść na imprezę jak przystało na prawdziwego króla klubu. Spraw by zazdrosne kobiety walczyły o chwilę rozmowy na osobności, a barman polewał Ci drinki na koszt firmy, a loża VIP tylko czekała na Twoje przyjście. Niech z zaplecza przyniosą najdroższego szampana na specjalne okazje, a całe miasto widziało jak bawi się prawdziwy pan. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pimp Plus
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!