Kostium Pimp Biały

SKU
W1054
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jako prawdziwy pimp załóż złote nakładki na zęby i ogromny szczerozłoty łańcuch na szyję. Wejdź na imprezę jak do siebie do domu. Z luzem i dystansem do siebie, a każdy nabierze do Ciebie szacunku i respektu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jako prawdziwy pimp załóż złote nakładki na zęby i ogromny szczerozłoty łańcuch na szyję. Wejdź na imprezę jak do siebie do domu. Z luzem i dystansem do siebie, a każdy nabierze do Ciebie szacunku i respektu. Kasyna i wystawne bankiety to Twój chleb powszedni. Brylujesz w towarzystwie otoczony złotem i pięknymi kobietami a Twój biały płaszcz doskonale wyróżnia się na tle pospólstwa. Załóż kapelusz, popraw złote pierścienie i zagarnij cały blask dla siebie dzięki pierwszorzędnemu strojowi, który sprawi, że każda impreza w stylu lat dwudziestych będzie Twoja.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pimp Biały
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!