Kostium Piękna Seniorita

SKU
W1225
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Z hiszpańskim temperamentem ognistym jak Twoja suknia wkrocz na imprezę tanecznym krokiem i naucz wszystkich gości podstaw flamenco, a z pewnością będą Ci wdzięczni na długi czas

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Z hiszpańskim temperamentem ognistym jak Twoja suknia wkrocz na imprezę tanecznym krokiem i naucz wszystkich gości podstaw flamenco, a z pewnością będą Ci wdzięczni na długi czas Wyglądasz tak zjawiskowo, że żaden uczestnik imprezy Ciebie nie przeoczy i będzie chciał bliżej poznać. Nie tańczysz jednak z byle kim, czekaj na swojego Zorro, który porwie Cie do zmysłowego tanga, którego nigdy nie będziesz mogła zapomnieć. W tym kostiumie zacznie płynąć w Tobie gorąca, hiszpańska krew, więc nie zwlekaj i biegnij na podbój imprezy o latynoskich rytmach.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Piękna Seniorita
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!