Kostium Peleryna Zimowa

SKU
W1203
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Niczym Pani Zima włóż pelerynę kolorze najzimniejszej pory roku. Z pewnością ochroni Cię od śniegu, a przy tym zapewni ciepło i przyjemne, miękkie uczucie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Niczym Pani Zima włóż pelerynę kolorze najzimniejszej pory roku. Z pewnością ochroni Cię od śniegu, a przy tym zapewni ciepło i przyjemne, miękkie uczucie. Od dzisiaj mroźne dni i noce są Twoimi przyjaciółmi. Nie zważając na srogi klimat, swoim wyglądem rozgrzejesz serce niejednego mężczyzny. Twój tajemniczy, a zarazem pociągający, wygląd stanie się tematem rozmów wśród wszystkich okolicznych mieszkańców. Ten kostium spisze się fantastycznie na każdej imprezie w temacie średniowiecza lub bajkowej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Peleryna Zimowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!